Tarptautinių tinklų vartai į Vokietiją (InterGatesDE)

BSR Innovation Express projektas „Tarptautinių tinklų vartai į Vokietiją (InterGatesDE)" / „International network gates to Germany (InterGatesDE)"

Projekto data: 2017/04/01-2018/09/30

Sveikatingumo klasterio „iVita“ koordinatorius „UAB „De Futuro” 2017 m. balandžio mėn. 3 d. pradėjo įgyvendinti projektą „Tarptautinių tinklų vartai į Vokietiją“ (InterGatesDE) pagal Baltijos jūros regiono projekto „BSR Stars“ priemonę „Inovacijų ekspresas“. Šio projekto metu bendradarbiavimas vyks tarp sveikatingumo klasterio „iVita“ narių ir MVĮ tinko "InoSpeed" iš Vokietijos.
Pagrindinis projekto tikslas yra organizuoti tarptautinius susitikimus ir darbo grupes, skatinant dalintis pažangiomis technologijomis ir inovacijomis tarp Lietuvos ir Vokietijos SVV įmonių, siekti tinklinio bendradarbiavimo, sukurti naują tarptautinį konsorciumą ir kartu parengti paraišką naujam mokslinių tyrimų projektui.
Bendradarbiavimas suteiks galimybes pasidalinti sveikatos priežiūros technologijų, sporto ir mokslo inovacijų, e- Health  ir „know – how“ patirtimi tarp dviejų šalių - Lietuvos ir Vokietijos įmonių.

Projekto metu bus vykdomos veiklos:

  • Seminarai ir susitikimai su darbo grupėmis;
  • Tinklinis bendradarbiavimas;
  • Technologijų/žinių perdavimas;
  • Galimybių studijos ir bandymai.