Naujienų archyvas

Kvietimas klasteriams: Tapkite NoBoCap bendruomenės dalimi!

 

Ar jūs priklausote MedTech, HealthTech ar Life Science klasteriui ar inovacijų centrui? Ar jūsų nariai ieško būdų, kaip orientuotis MDR/IVDR reglamentuose ir gauti Notifikuotų įstaigų paslaugas?

Jeigu taip, iVita, dalyvaujanti NoBoCap projekte, kviečia jus prisijungti prie NoBoCap Bendruomenės.

NoBoCap yra ES bendrai finansuojamas projektas, siekiantis įgalinti MedTech pramonę, didinant notifikuotų įstaigų ir rinkos operatorių efektyvumą, suteikiant reglamentų prieinamumą ir skatinant sveikatos technologijų inovacijas visoje Europoje.

Registruodamiesi NoBoCap bendruomenėje, jūs gausite prieigą prie platformos, kuri leis lengvai identifikuoti medicinos prietaisų kodus, specializuotų mokymų apie sertifikavimo procesus ir naujas technologijas bei jų vertinimą, tinklų kūrimo galimybių ir kitų paslaugų.

Sukurta bendruomenė, jungia šioje sferoje veikiančias skirtingas organizacijas bendrų iššūkių, susijusių su naujų ES reglamentų vykdymu ar novatoriškų technologijų, tokių kaip dirbtinis intelektas naudojimas.

Aplankykite Bendruomenės narių ir partnerių puslapį, kad sužinotumėte daugiau ir užsiregistruotumėte: NoBoCap bendruomenės paraiška – Klasteriai ir centrai.

Prisijunkite prie NoBoCap Bendruomenės ir skatinkite sveikatos technologijų sektoriaus inovacijas.